💪 Připojujeme se k Zero Covid Alliance a k Mezinárodnímu akčnímu dni bez covidu

Na covid dosud zemřelo 2,75 milionu lidí. V mnoha zemích se valí třetí vlna pandemie, počet případů, poháněných nakažlivějšími a nebezpečnějšími mutacemi, stoupá. Vakcinace zároveň probíhá příliš pomalu na to, aby poskytla účinnou obranu. Přesto vlády stále lpí na neefektivních protipandemických strategiích. Továrny, kanceláře a obchody zůstávají za každou cenu otevřené na základě intenzivního tlaku některých lobbistů proti anticovidovým opatřením.

My, hnutí Zero Covid, vyhlašujeme 10. dubna Mezinárodním akčním dnem!

Velikonoční prázdniny pro všechny

Sedíte doma a všechno vám padá na hlavu? Chtěli byste si o Velikonocích odpočinout, ale nemůžete, protože se váš obývák proměnil v kancelář? Leze vám všechno na nervy a toužíte se potkat i s jinými lidmi, než se kterými sdílíte domácnost? Už se nechcete bát o sebe ani o svoje blízké? Štve vás, že vy jste už omezili všechno, ale vláda se byť jen na krátký čas zdráhá zavřít průmysl? Nezoufejte!
Vyhlašujeme společenskou hru VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY PRO VŠECHNY!

Publikováno
V rubrikách Akce

Česká republika není pracovní tábor

V reakci na skandální výroky ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka, které zazněly v pořadu Máte slovo s M. Jílkovou vysílaném ve čtvrtek 11. března, svoláváme v úterý 16. března druhé setkání, abychom symbolicky zapálili svíčku za oběti covidu a připomněli naše požadavky na uzavření průmyslových podniků mimo kritické infrastruktury a spravedlivé sdílení sociálních důsledků… Pokračovat ve čtení Česká republika není pracovní tábor

Publikováno
V rubrikách Akce

Chraňme životy – zastavme průmysl

Přijďte spolu s námi v úterý 9. března před Úřad vlády zapálit svíčku za oběti COVIDu, za uzavření zbytných průmyslových podniků a spravedlivé sdílení sociálních důsledků pandemie. Můžete přijít kdykoliv mezi 17:00 a 20:00, což je dostatečně dlouhý čas, aby nedošlo ke shlukování lidí. Na místě budeme důsledně dodržovat veškerá protiepidemická opatření.

Publikováno
V rubrikách Akce