Signatáři a signatářky

Jana Němcováterénní sociální pracovnice a dluhová poradkyně
Miroslav Melicharsš učitel v důchodu
Lucie VlčkováArchitektka, jógová instruktorka
patrik vágner
Peter KotvanManager v IT
Zuzana Hamm
Dana Machálková
Jakub Kučeraelektrikář
Jan Rücklteolog
Romain L’Huillier
Melanie Brooke PalmerOSVČ
Alžběta PalanováFyzioterapeut
Jan TaichDůchodce
Helena SalacovaVyucujici
Štěpán Rückl
Marek Suchánekautor technické dokumentace
eva jaroňováIlustrace, grafika
Josef Patočka
Ondřej Dušek
Pavel Karoussochař
Michal MrtkaUčitel
Kateřina HrochováSanitářka na LDN
Jiří Smlsalhistorik
Lucie Brožová
Václav Slavíkprogramátor
Marie Vinšová
Kristýna Kaymak Minaříkovástudentka
Alex JohanesPracovník v sociálních službách
Karel Šima
Žofie Hobzíková
Jan Sušerredaktor
Anna Petruželovástudentka
Magdaléna Trusinová
Marcel Romanutti ml.Student
Jozef Gréčsoftvérový vývojář a občanský aktivista
Vojtěch Dziadekstudent sš
Jan Pati
Petra Mašková
Klára Hutkovástudent
Jakub PodlešákProgramátor
Jakub BartákStudent
Jan Morávekpřekladatel
Vojtěch Taraškabiolog
Eva DudováSociální pracovnice
Mariana Prouzovádoktorandka FFUK
Michal Toporliterární historik
Jana HavlakovaHudebnice
Marcela Zumrová
Vojtěch KrátkýZvukař, produkční
Edvard Rejtharkyberbezpečnost
Tereza ReichelováPolitoložka
Kristýna KolouchováVědec
Eva Dolejšovápreventistka, odborářka
Břetislav Malinovskýarchitekt
Vojtěch Mrázek
Vojtěch Veselýprodukční
Kateřina Konvalinová
Vojtech Sazelprogramátor
Jonathan MachanderStudent
Marek Foltýnstudent
Tomáš Doruškafilmař
Jaroslava Štěpánková
Matúš Bendžela
Markéta Jáňovágrafik_designer
Marie Jelínková
Jan ČervenýZaměstnanec MML
Anna Libánskástudentka
Václav ČapekStudent
Barbora Kleinhamplová
Jan Patik
Sofia Tocar
Veronika Hittmanová Rollová
Michal HábaRežisér
Ondřej ŠrámekAnalytik
Ondřej TušiakSkladník
Jan Kelbichvývojový pracovník v oblasti elektroniky
Jana Křížová
Libor TomečekStudent PřF UPOL – Chemie major/Biologie minor
Jana KonvičkováOsvč
Miloslav Lomič
Jan Roubal
Otakar Bureš
Zuzana Trnkovámuzejní kurátorka
Vladimír Lomskýmajitel CK a důchodce
Jakub Raškahistorik
Dana Golde
Jana Hradilkovávíceprofesní
Věra Roubalová Kostlánovápsychoterapeutka
Ondřej BatkaUčitel a lingvista 😓
David JašekUčitel
František Kostlánpublicista
Anežka Hošková
Michal Zelený
Adéla Dvořáková
Ladislav Košovskývrátný
Václav Drozdodborový organizátor
Kristýna Kočovástudentka
Marta Edith Holečkováhistorička
Martin Korec
Jan Kafka
Jan ČuříkStudent
Miloslava Šroňkové
Zuzana Machalkova
Adam Bujak
František MašlíkStrážný
Jan HellerSkladník
Ondřej MarekIT
Eva Lecianová
František Jochymekmontážník
Marek Slukareality
Beranek Jirilékař v důchodu
Ladislav ZářeckýSprávce depozitáře PNP
Jiří Bureševangelický farář
Tomáš Taich
Jiří Růžičkavědecký pracovník
Barbora Matysová
Zdeněk Jakoubekdůchodce
Miloš Hlávkaprogramátor
Adam Heinrich
Barbora MichalkovaSocialni pracovnice
Ladislav Fabiansociální pracovník – terapeut
Nikola Brabcová
Veronika Dvorská
Klára Vlasáková
Michaela SzeteiovaV domácnosti
Šárka HomfrayOdborová právnička
Štěpán KubaDivadelní technik
Jakub Kutílekdopravní specialista
Jan Macháčekchemik
Marie Rosenfeldová
Ludmila Kolářováterapeut
Lucie Sendlerová
Barbora Kurtinovástudent
Josef PapežInženýr elektroniky
Božena Böhmováředitelka gymnázia
Vilém Kubáčhistorik umění, student
Karolína ŽitkovaSociální pracovnice
Dagmar Černádůchodkyně
Marek KřiklánIT
Eva MichálkováPředsedkyně ALICE – MO UZO zaměstnankyň a zaměstnanců v sociálních službách
Jiří SkálaUmělec a pedagog
Johanka Waldhansová
Kateřina PospíchalováStudent
Karel Sladkovskýpředseda OS UNIOS
Magdaléna Řezaninová
Jan Černýfilozof
Robert Vlčekfundraiser
Jan ExnerPR specialista
Sultan Vitarigov
Joseph Grim FeinbergVýzkumní pracovník
Eva Ždímalováučitelka ZŠ
Pavel BednářPředseda Odborový svaz státních orgánů a organizací
Zbyšek HumpolecHerec
Pavel Pernickýučitel
Bob ČápOdborář
Otmar Onderekprogramátor
Vojtěch PíchaUčitel
Markéta Tůmovápokojská
Ivan Buraj
Jakub Minářůumění, design
Jiří Jílekživnostník
Jakub Šindelářdoktorand
Kristina BártováIlustrátor
Světlana HanušováVŠ pedagožka
klara markova
Mariana Vrbíková
Alžběta Čermákovástudentka
Vít KozákDružstevník
Tomáš Pešl
Barbora Hudečková
Roman ŠimrProgramátor
Martina Poliačkovákurátorka a kritička současného umění
Martin Babičkahistorik
Pavel Šandapracovník výzkumu
Petra Mrtková
Kateřina Vaňkovátechnička
Otto Böhmkonstruktér
Kateřina Oberfalzerová
Patrik Čermák
Adam Borzičbásník a šéfredaktor Tvaru
Alena Dobrovolnáodborná asistentka na VŠ
Helena Kučerováučitelka
Vojtěch Bártarežisér, dramaturg
Lucie PuchrováIT analytik
Otto Kouwenvýtvarník
Simona Hába ZmrzláHerečka
Tereza TáborskáPracovnice v sociálních službách
Martin Churaňknihovník
Jakub Ort
Kateřina Smejkalová
Barbora Knížkováevaluátorka
Martin Kolínský
Ľuboš SlovákPhD student, vědecký pracovník
Matěj MoravanskýStudent
Anastasia Bogoslavecovástudent
Zai XuStudent
Alberto Hanek
Jan Havelkastudent
Adam ŠenkProgramátor, rodič na rodičovské dovolené
Pavel KurfürstVŠ pedagog
Jan Rybářstřihač
František ŘezáčKonstruktér a dělník v důchodu
Tomáš Ulrichučitel
Hana Blažkovádoktorandka literární vědy
Tomáš DinkovManažer v IT
Nikola Benčovánovinářka a výzkumnice
Karel Lukešenergetik
Matěj Nytrakulturní dramaturg
Jiří ŽákUmělec
Ľubica Kobovávysokoškolská učitelka
Anežka Bartlovákritička současného umění
Ludmila Böhmovádoktorandka
Ruta PutramentaiteUmělkyně
Ondřej Jiráčekherec, pedagog
Jan HamerskýOSVČ
Jan Bierhanzlfilosof a VŠ učitel
Jan Snopekporadce v oblasti sociálního bydlení a ukončování bezdomovectví
Martina Valáškovákoordinátorka projektů, Arnika – Centrum pro podporu občanů
Kateřina KolouchováKomunitní pracovnice/studentka
Filip Hausknechtdružstevník v sociálním podniku, spolupředseda hnutí Budoucnost
Pavel Boreckýfilmař
Kateřina ZikmundováStudentka
Michael Hauserfilosof
Kateřina KoutnáUmělkyně
Štěpán BalážikPrográmotor
Antonín HořčicaSystémový specialista
Kateřina Maškovástudentka
Matěj KlímaStrojní inženýr ve výzkumu
Luboš TomsaProgramátor
Lucie HrochováAutorka a herečka

Seznam signatářů je aktualizován jednou denně.